Ogłoszenie

Witamy na Forum Serwera RevoltaMu. Prosze zapoznać się z Regulaminem Forum i Serwera dla lepszej współpracy i uniknięcia nieporozumień. Administracja

#1 2010-03-11 17:14:11

 Revolta

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Poszukiwania GMa

Witam. Ponieważ jeden z moich GMów - Athos dość rzadko bywa ostatnio na serwerze i musze sobie radzić sam z Kasią postanowiłem założyć temat Rekrutujący na posade GameMastera. Osoba którą wybiore wraz z Kasią będzie miała Tydzień próbny żeby się sprawdzić jako dobry pomocnik. Jeśli dobrze wypadnie to z czasem będzie otrzymywała dodatkowe możliwości w działaniu na Serwerze. Jeśli jednak nie sprawdzi się to wybierzemy kolejną osobe albo zostaniemy przy takiej obsadzie jak jest.

Każdy z graczy który chciałby zostać GMem na moim serwerze musi złożyć swoje podanie w tym temacie. ma ono wyglądać następująco:

Imię:
Wiek:
Ilość czasu poświęconego w Grze MuOnline(staż w MuOnline):
Ilość razy bycia GMem(Doświadczenie jako GM):
Kilka słów o sobie:
Dlaczego właśnie Ty:

Pozdrawiam Revolta

Offline

 

#2 2010-03-11 17:53:28

zubi9

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Poszukiwania GMa

Imię: dawid

Wiek: 21 skonczone

Ilość czasu poświęconego w Grze MuOnline(staż w MuOnline):hmm gralem od 6 podstawowki do 1 klasy szkoly sredniej z malymy przerwami, a teraz to jakies 3miesiace moze cos wiecej...

Ilość razy bycia GMem(Doświadczenie jako GM): szczerze to nie pamietam, nie bede wymyslal i napisze ze na 5 roznych serwach na pewno;)

Kilka słów o sobie: jestem studentem informatyki uniwerku ekonomicznego w krakowie, spedzam BARDZO duzo czasu przy komputerze,dla zabawy gram na wirtualnej gieldzie, jak narazie bez wiekszych sukcesow;p interesuje sie sportem , glownie pilka nozna, uczac sie w liceum grywalem w okregowce miejscowego klubu;) a co do charakteru to jestem  ciekawski, lubie sluchac ale jeszcze bardziej mowic;) zalety? mam;) ale nie wypisuje bo kazdy potrafi dostrzec  inne;)
nick w grze: zubi / enigma / ciacho

Dlaczego właśnie Ty: co prawda nie mam duzej liczby znajomych na nk i przyznaje sie nie czytam pudelka... mam duzo wolnego czasu, jestem komunikatywny*;], co sprawia ze dobrze dogaduje sie z ludzmi, wsrod grona znajomych staram sie podtrzymywac dobra atmosfere, i na koniec chwyt marketingowy: mysle ze nie zawiode;p

                                  pozdrawiam:)

Ostatnio edytowany przez zubi9 (2010-03-12 12:03:55)

Offline

 

#3 2010-03-12 02:42:02

ApokaBK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poszukiwania GMa

Imię:Jakub

Wiek:19+

Ilość czasu poświęconego w Grze MuOnline(staż w MuOnline):Staz nie pamietam juz, ale dosc sporo... pare ladnych okraglych latek...;p

Ilość razy bycia GMem(Doświadczenie jako GM):Zdazylo sie pare razy do tego kiedys mialem swoj server.

Kilka słów o sobie: Interesuje sie motoryzacja, sportem, pieknymi kobietami oraz lubie sobie pograc jestem osoba po ogolniaku pracujaca:P ale czas znajduje:P co widac po resach:) mam poczucie humoru, ale wszystko ma swoje granice

Dlaczego właśnie Ty: Jestem osoba stanowcza, ktora nie toleruje chamstwa. Do kazdego narzuconego sobie zadania podchodze sumiennie i staram sie wykonywac je jak najlepiej.

Ps: Opisalem siebie slabo, poniewaz nie lubie siebie opisywac, znasz mnie, i wiesz jaki jestem.

up: "jestem kontaktywny" Komunikatywny:P

Ostatnio edytowany przez ApokaBK (2010-03-12 02:43:09)

Offline

 

#4 2010-03-12 12:02:09

DenDeShy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poszukiwania GMa

Imię: Karol

Wiek: osiemnaście +

w grze bywam dosyć często. w Mu Online gram już z pięć lat.
Game Master byłem raz.

o mnie: jestem uczniem(architektura krajobrazu), jak ktoś jest dla mnie miły to ja dla niego również("można ze mną konie kraść"), nie toleruje chamstwa i prostoty. Posiadam  dość spore poczucie Humoru;) i jestem dość kumaty.

moje wady:
często spóźniam się, służbista, nie daje nikomu immunitetów, bezpośredni, często używam łaciny podwórkowej i poprawnej;D!

dlaczego ja???
ponieważ nienawidzę łamania zasad wyznaczonych z góry...
gram często w nocy więc będę wyłapywał ludzi;)
będę się starał pomagać ludziom z zakresu Game Mastera(odpowiadać na pytania, szybko reagować)

Offline

 

#5 2010-03-13 21:08:52

stawik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: Poszukiwania GMa

Imię: Mateusz


Wiek: 17 lat


Ilość czasu poświęconego w Grze MuOnline(staż w MuOnline): W weekendy nawet do 7 h.A w dni powszednie od poniedziałku do Piątku z 4h Staż w MuO 5 lat


Ilość razy bycia GMem(Doświadczenie jako GM): Game Masterem byłem kilkanaście razy. Grałeś na XenomMu i wiesz co potrafię.


Kilka słów o sobie:Jestem konsekwentny,kulturalny potrafię być bardzo miły.Stosuję się do regulaminu jak mało kto ;D


Dlaczego właśnie Ty:Ponieważ,znamy się bardzo długo wiesz co potrafię.

Offline

 

#6 2010-03-15 16:03:23

 Revolta

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Poszukiwania GMa

Razem z Kasią wybraliśmy DWÓCH GMów na razie na okres próbny który będzie trwał 7 dni.

Kandydat wybrany przeze mnie: Stawik
Kandydat Wybrany przez Kasie: zubi.


Prosze aby te osoby zgłosiły się do mnie na gg


Zamykam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl