Ogłoszenie

Witamy na Forum Serwera RevoltaMu. Prosze zapoznać się z Regulaminem Forum i Serwera dla lepszej współpracy i uniknięcia nieporozumień. Administracja

#1 2010-03-16 17:16:37

zubi9

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-13
Posty: 12
Punktów :   

Licytacja

W dniu 19 marca(piatek) kolo godziny 17 odbedzie sie event w ktorym bedzie mozna wylicytowac 4 dobre itemy podane przeze mnie z box+3 po jednym dla kazdej z postaci. W licytacji bedzie mogl wziasc kazdy gracz, a licytowac bedzie mozna wylacznie soulami i blesami;) Cena wyjsciowa bedzie podana przeze mnie przed licytacja. Licytacja odbedzie sie w kosciele w Davias.

                                                                                              Serdecznie zapraszam
                                                                                                        zubiGM

Revolta: Zatwierdzone.

Offline

 

#2 2010-03-21 13:39:21

zubi9

Moderator

Zarejestrowany: 2010-02-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Licytacja

W dniu 26 marca(piatek) kolo godziny 17, chyba ze cos sie zmieni, wtedy dam znac;) odbedzie sie kolejny event w ktorym bedzie mozna wylicytowac 4 dobre itemy podane przeze mnie z box+3 po jednym dla kazdej z postaci. W licytacji bedzie mogl wziasc kazdy gracz, a licytowac bedzie mozna wylacznie soulami i blesami;) Cena wyjsciowa bedzie podana przeze mnie przed licytacja. Licytacja odbedzie sie w kosciele w Davias. Osoba ktora wylicytuje przedmiot, po czym w ciagu 5 min od wyznaczonego czasu nie zglosi sie po niego traci do niego prawo po podaniu powodu, w przecwinym wypadko warn. Osoby ktore "dla zartow"(bez pokrycia) beda licytowac beda karane warnami.
                                                                                                                     Serdecznie zapraszam
                                                                                                                                zubiGM


Revolta: Zatwierdzone !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl