Ogłoszenie

Witamy na Forum Serwera RevoltaMu. Prosze zapoznać się z Regulaminem Forum i Serwera dla lepszej współpracy i uniknięcia nieporozumień. Administracja

#1 2010-03-12 23:03:08

PowerNighT

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-12
Posty: 3
Punktów :   

Nie moge wlaczyc gry

Witam

Napisalem juz w chatboxie o problemie ale tutaj chyba wiecej osob zauwazy. Problem jest tego typu ze po rozpakowaniu clienta z patchem czy bez (bez roznicy sprawdzalem) przy wlaczeniu launchera pojawia sie tylko male okienko z tekstem ,,File corupted" i tylko OK mozna wcisnac ale launcher sie nie wlaczy. Mainem tez nie dziala. Co zrobic? Ruszy mi to wogole? Pierwszy raz mam takie cos, zazwyczaj reinstal czy patch od nowa i serwery smigaly. Prosze o pomoc. Z gory Thx.
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2010-03-12 23:38:13

 Revolta

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 118
Punktów :   
WWW

Re: Nie moge wlaczyc gry

albo coś grzebałeś w kliencie - musisz ściągnąć tego co dałem bo inny nie zadziała jeśli nadal występują problemy choć masz mojego klienta to znaczy że przy rozpakowywaniu jakiś program (np. Antywirus) zablokował Ci rozpakowanie któregoś z ważnych plików.

Offline

 

#3 2010-03-13 10:40:03

PowerNighT

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nie moge wlaczyc gry

Sciagalem ze stronki, nic nie grzebalem, Antivira nie mam;] ale sproboje raz jeszcze sciagnac calego clienta z innego hosta i zobacze co bedzie...moze tamtmo sie z bledem sciagnelo

Offline

 

#4 2010-03-13 11:14:44

PowerNighT

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nie moge wlaczyc gry

No i nic nie dalo sciagniecie od nowa...Trudno sproboje po formacie kompa najwyzej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl